Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ProEvoFan #31 üzenetére

    A leghumánosabb az lenne a részükről, hogyha valakinek érvényes hűségnyilatkozata van, akkor automatikusan fejlesztve legyen a sávszéle, mivel hű hozzájuk. Így megtehetnék, hogy felajánlják, hogy most van egy lehetőség arra, hogy egy minimális összegért cserébe - Nem 1000 forintokra gondolok - átmenjenek egy gyorsabb csomagba, mivel előfizetők.

    De sajnos a UPC - mint minden más - csak az üzletre megy, minél több hasznot akar bezsebelni. Ezért is van az, hogy felfelé módosíthatsz, de lefelé nem. A lényeg azon van, hogy többet fizessél.

    Mondjuk az én esetemben nem így volt, de még én sem akarok elkiabálni semmit, majd ha jövő hó elején jön a számla 5000.-ről, akkor elhiszem. Bár elvileg én is panaszkodhatnék, tekintve hogy amennyiben lenne ilyen akció előfizetőknek, akkor 4000.-ért megkapnám a mostani netemet.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák