Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Én most jól jártam ezzel a dologgal. Tavaly kötöttem egy Chello Minimum előfizetést, két éves hűséggel, akkor 4900.-ért.
    Most lehetőségem volt átmenni Chello Bronze-ba, és ezért fizetek 5000.-et.

    100 Ft.-ért kaptam 1MBit-et. :R

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ProEvoFan #5 üzenetére

    Hát a te eseted annyival más, hogy te a duplázást csak 2500 Ft.- felárral úsznál meg, ami a most fizetettednek majdnem a fele. De most gondolj bele, te fizettél 6000.-et 5MBit-ért, én meg 4900.-at 1MBit-ért. 1100 Ft. volt a különbsége az 5x-ös sebességnek.

    Most ugyanabban a helyzetben vagyunk, igyekszünk mindketten a jelenleg is fizetett összegért kétszer annyi sebességet kihozni. Nekem összejött, de csak azért, mert én relatíve drágán köttettem be a netet tavaly. Így én megúsztam 100 Ft.- felárral, amiért a duplázás bőven megéri. DE!!! Amennyiben új előfizetést kötöttem volna, vagy lejárt volna a hűségem, akkor most 6000.-ért, azaz 1100 Ft. felárral elő tudnék fizetni Chello Silver-re. Valószínűleg jövőre ezt is fogom cselekedni. Addig azonban bőven elég a 2MBit. :R

    MOD: Amúgy azért van ennyi kedvezmény az új szerződésekre, hogy ennek hatására többen mondják fel a régit, ezáltal kifizetve a kedvezmény összegét. Például nekem 35K-t kellett volna fizetnem múlt hónapban, mert akkor megkérdeztem hogy a hűség lejárta előtt le lehet-e mondani a netet. De abből a 35K-ból már majdnem ki tudom fizetni a hátralévő hűség idejére a netet. :U Közben meg duplázva is lett, szóval nem bántam meg hogy nem mondtam le.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz erdoke #14 üzenetére

    Nem tudom...
    Felfelé engednék őt váltani, de az akciós árat csak új előfizetéskor kapná meg. Szerintem a Chello Silver-t kapná meg 7500.-ért. Bár ő meg pont azt mondta hogy így nem akarja.

    ProEvoFan: Szerintem azért kérdezték, hogy miért sokallod a 7500.-at, mert eddig ugye fizettél 6000.-et az 5MBit-ért, akkor most 7500.-at miért sokallasz a 10MBit-ért? :U Ja, és azt se felejtsd el, hogy még akkor is csak 2 év hűséggel lesz akciós az ár.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ProEvoFan #18 üzenetére

    Ez most OFF, de sokakat ismerek, akik nemrég pont azért váltottak Digi-ről UPC-re, mert gondjaik voltak a műholdas TV-vel. Mondjuk panelban, kábellel nem biztos. És egyiknek sem volt netje, szóval lehet hogy a netet ez nem érinti.
    Nem is akarok ezzel senkit sem lebeszélni a Digi-ről, csak elmondtam, amit hallottam. ;)

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz ProEvoFan #31 üzenetére

    A leghumánosabb az lenne a részükről, hogyha valakinek érvényes hűségnyilatkozata van, akkor automatikusan fejlesztve legyen a sávszéle, mivel hű hozzájuk. Így megtehetnék, hogy felajánlják, hogy most van egy lehetőség arra, hogy egy minimális összegért cserébe - Nem 1000 forintokra gondolok - átmenjenek egy gyorsabb csomagba, mivel előfizetők.

    De sajnos a UPC - mint minden más - csak az üzletre megy, minél több hasznot akar bezsebelni. Ezért is van az, hogy felfelé módosíthatsz, de lefelé nem. A lényeg azon van, hogy többet fizessél.

    Mondjuk az én esetemben nem így volt, de még én sem akarok elkiabálni semmit, majd ha jövő hó elején jön a számla 5000.-ről, akkor elhiszem. Bár elvileg én is panaszkodhatnék, tekintve hogy amennyiben lenne ilyen akció előfizetőknek, akkor 4000.-ért megkapnám a mostani netemet.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Yooha #39 üzenetére

    Nem, az 5000 Ft, az az eredeti ár, amennyiért megkaphatod te is, ha most kisebb van és átlépsz bele. Nekem tavaly 4900 Ft. volt a Chello minimum. Most ugyanennyiért megkaptam a Chello Bronze-ot. De ez nem akciós ár. Ennyibe kerül most.

    1/2* az ezt jelenti:

    Az első az akciós ár, ennyiért kapod meg ha van hűséged, de csak nagyobbat vehetsz a mostaninál.

    A második az új előfizetésre vonatkozó ár, vagy ha már letelt a hűséged, akkor ennyiért válthatsz magasabba, vagy alacsonyabba is.

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz Vistaboy #40 üzenetére

    Lejárt a MOD.
    Kiegészítés:
    "De ez nem akciós ár. Ennyibe kerül most."

    Végülis akciós ár ez is. A rendes ár a táblázat utolsó összege. De ennyiért te is válthatsz kisebb csomagról, most ez benne az akció.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

  • Vistaboy

    veterán

    válasz lorcsi #56 üzenetére

    Én a minimumról váltottam Bronze-ra, és 5000.-et kell fizetnem.

    Mondjuk ez engem nem zavar, mert eddig nekem a Minimum 4900.- volt.

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák