Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sagem

    addikt

    Én azt nem értem, hogy az elvileg "profi" fejlesztőket miért zavarja ennyire az ilyen iskolák térnyerése? Ha ők valóban profik és képzettek, akkor minden eddiginél jobban fognak keresni és minden eddiginél biztosabb lesz az állásuk, hiszen látjuk, hogy hatalmas munkaerőhiány van a szakmában. Mintha csak előlük vennék el a munkát, pedig dehogy..

    Ha a "felhígulás" zavarja őket, azt sem igazán értem, a kezdők és ők teljesen más ligában játszanak, a komolyabb munkák/projektet továbbra is a profik játszótere marad. Ráadásul nem is annyira felhígulásról, mint inkább olyan ütemű növekedésről van szó, amihez már nem elegendőek az egyetemek által képzett hallgatók.

    Ez a sírás kb. olyan, mintha a mesterszakácsok elkezdenének sírni, hogy miért van ennyi "sima" szakács is akik megfőzik a sarki presszóban a brassóit..A hasonlat egyébként annyiban helytálló, hogy a vendéglátósokra is ugrásszerűen megnőtt a kereslet, és a "profikat", tapasztaltakat ott is minden eddiginél jobban megbecsülik már, de égetően szükségük van a helyeknek újoncokra is, mert nem mindegyik étterem főz Michelin csillagos szinten ugye..

    [ Szerkesztve ]

    „Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

Új hozzászólás Aktív témák