Hirdetés

2017. augusztus 17., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) gabor7th

gabor7th
(őstag)

Az ilyen igazából csak a levegőt püfölöm dolgot szerintem még a gyerekek is nagyon hamar megunják. Nem igazán hoztak lázba a leírtak. Annak bemutatására esetleg jó lesz, hogy fog kinézni valami új bútor az épületekben.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#2) FoxiestFox

FoxiestFox
(PH! nagyúr)

Szóval még nem tudják kiszívni a lelkünket, hogy feltöltsék cloud sandboxba?
Megnyugodtam. Ja, mégsem. Évről évre ijesztőbb a cucc.

Ez a cicafülesdi mondjuk érdekes volt unokahúgomnak kb 15 percig.

(#3) Bluesummers

Bluesummers
(senior tag)

Skynet.....come!

(#4) kisssgeri

kisssgeri
(újonc)

A rohadt nagy fejlesztések közepette igazán opcionálissá tehették volna messengerben a myf***ingday-t...

(#5) repvez

repvez
(őstag)

A legnagyobb gond sztem az , hogy ilyen gyerekes dedős cuccokat csinálnak és a sok idiota meg bekajálja, mikorben a háttérben, meg egy csomo adatot gyujtenek be róla, amiért amugy megy a sipákolás kint a téren, hogy szólás szabadság, meg egyéniség meg hasonlók.

Arra már gondolni sem merek, hogy mi lesz ezután ha a mostani huszonévesek egy ovodás szintnek megfelelö dolgoknak örül és kielégiti az érdeklődését és lefoglalja, hogy cicafület tud késziteni a képére és azt megosztja az ismerőseivel vagy szivecskés képkeretbe teszi.

5 év mulva már nem fog ismerni senki senkit, mert csak ilyen avatarokon keresztül beszélnek egymással ,de a valóságban még nem is látta , hogy néz ki.

Nem jó ez az irány ami felé tart ez a dolog , ha még hozzáveszsük az MI-t akkor meg főleg.

(#6) gabor7th válasza repvez (#5) üzenetére

gabor7th
(őstag)

Sok igazság van abban amit írsz. Az emberek olcsón adják magukat...

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) tom5598 válasza repvez (#5) üzenetére

tom5598
(fanatikus tag)

A mai fiatalokat nem akarod ismerni, én csak hitetlenül nézek sokszor miket raknak közösségi portálokra. Valamint jópáran beetethetők "nézd cicafül" marhasággal többen mint gondolnánk, de facebooknál ezt biztos jobban tudják ;]
Azt én is sokszor érzem hogy eléggé nagy a hézag a fiatal korosztály és az idősebbek között, lehet kihagytam pár világmegváltó dolgot de nem hittem volna ennyire mások lesznek az új generációk.

Ennek a kiterjesztett valóságnak meg az IKEA biztos örül, meg lehet nézni hogy fér be a nappaliba az új asztal :DDD

(#8) pigster

pigster
(senior tag)

Az AR Studio segítségével egyedi kiterjesztések illeszthetők a szelfikhez
Ez tényleg nagyon fontos.

ez nem az aláírásom

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.