Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • devillsroom

    újonc

    válasz bambano #18 üzenetére

    Azt amit csinalsz azt vadaskodasnak hivjak :) Nem csak, hogy nincsenek bizonyitekaid, hanem Te is ugy fogalmazol, hogy "erre valószínűleg nem adtak engedélyt"... (Egyebkent adtak... trust me...)

    En amugy nem kivanom veka ala rejteni, hogy Emarsys alkalmazott vagyok, es mikor felveteliztem, akkor nekem is az volt az elso gondolatom, hogy ez tuti illegalis, vagy tuti erkolcstelen. Amiert megis eljottem ide dolgozni az eppen az volt, hogy jobban megnezve mivel foglalkozik a ceg, es milyen modon kezeli a jogszabalyi kornyezetet meg tudtam gyozodni rola, hogy ami itt tortenik az nem csak, hogy nem illegalis, hanem moralis szempontbol is jo celokat tuzott ki a ceg. Ha nem azt tapasztalnam, hogy mi valoban csak relevans informaciot kuldunk legalisan gyujtott informaciok alapjan, akkor nem itt dolgoznek. Ha nem az lenne a cel, hogy csokkentsuk a keretlen levelek szamat, mikozben azokat tajekoztassuk a szamukra erdekes informaciokrol, akik ezt kertek, akkor megint csak nem itt dolgoznek.

    Manapsag hozza vagyunk szokva, hogy minden innovacioval foglalkozo ceg itt ott igyekszik feszegetni a jogszabalyokat. Az Emarsys szerencsere nem ilyen. Itt a jogaszok nagyon komolyan veszik azt, hogy minden rendben legyen. Nyilvan a cikk tomoren probalja meg osszefoglani, hogy mivel foglalkozunk mi itt az Emarsysnal, igy bele is lehet kotni, meg lehet velelmezni, hogy mit hogyan csinalunk, de amit leirtal szerencsere eleg tavol all a valosagtol. :)

Új hozzászólás Aktív témák