Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • agregory69

    újonc

    válasz itaroli #13431 üzenetére

    Most frissítettem, nekem ugyanez van, csak 55-ös. Muszáj volt frissíteni, mindjárt le is írom, amennyire lehet röviden. (Már volt ezzel kapcsolatban kérdésem, csak jöttek új fejlemények)

    Zsír új tv, 3 hét után vezérlőegységcsere. (frissítés után jött a hiba, de az éjszakára való kikapcsolásig semmi baja nem volt. Az gyanús, hogy akkor kb 5-6 napon belül jött a köv. frissítés...) Szaki visszahoz, azt mondja ne frissítsek, amíg jó. Elment, minden ok, "süt-főz". Másnap reggel nem akar bekapcsolni... Elosztó lekapcs, majd be, utána nagynehezen elindul. Minden hosszabb leállítás után, (általában éjszaka), kb. 90 % valószínűséggel eljátssza. LOL! Mégiscsak frissítettem, már az újabbra. Probléma megmaradt. Nem két fillér volt ugye a tv, tehát telcsi, felveszik a problémát, egy hétig semmi. Most közvetlenül a szerelőt hívom, aki közli, hogy semmit nem cserélnek ilyen esetekben(!), mert ez az utasítás és ön egy új frissítés, ami megoldja. LOL! Most raktam fel fél órája, majd reggel kiderül, megjavult e, vagy esetleg el sem indul.. Ezt még 1x, 2x eljátsszák és utánanézek mit tehet a fogyasztóvédelem. Röhej, hogy megveszem bőven két kiló felett a tv-t és nem lehet bekapcsolni, csak szenvedés után! (20 perces! próbálkozás isvolt már)

    Ha gondolod várj 1-2 napot a frissítéssel, a philips oldalon lehetetlen kideríteni mik a változások. Még a márciusi sincs fent. Megpróbálom csekkolni angol oldalon.

    Sziasztok

    (A régi Pana plazmám most lesz májusban 10 éves, tegnap üzemeltembe egy új set top boxxal unokaöcséim szobájába... Semmi baja, eddig nem látott szerelőt. Kopp, kopp)

Új hozzászólás Aktív témák