Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mobilizmo

    addikt

    válasz Vismajor01 #24854 üzenetére

    Ehhez az előfizetéshez, sávszélességhez nagyon gyenge vas ez a router (600-ast néztem csak). Torrent mellett nem csoda, hogy fuldoklik. Gondolom utorrenttel töltesz, megpróbálhatod, hogy a beállításaiban korlátozod a max. letöltési sávszélességet, meg a max peerek számát. Tapasztalati úton kitalálható az a beállítás amit még bírni fog, úgy hogy más szolgáltatások is elfogadható sebességgel mennek. Gyanítom azonban, ez azzal fog járni, hogy a letöltési sebességed fog olyan drasztikusan lecsökkenni, ami nem fog tetszeni, hisz nem azért van 80/10 előfizetésed. Szóval szerintem ehhez egy erősebb, elől-hátul Gigabites router kell, ha jót akarsz akkor nem a legolcsóbb TP-Link 1043ND-t választod, hanem a néhány posttal korábban ajánlottak közül. Csak összehasonlításképpen nekem RT-N16 van meg egy Zyxel NAS az intézi a torrentet, a max down 3 MB/s tegnap két torrent fütyült egyszerre 1,5-1,5 MB-al meg némi feltöltés is és minden egyéb ment normálisan, belső háló is meg a weblapokat is el lehetett normálisan érni.

    Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

Új hozzászólás Aktív témák