Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KTTech

    veterán

    válasz alaves #51989 üzenetére

    Ez így ebben a formában nem igaz...

    www.kttech.hu //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon

  • Crus

    őstag

    válasz alaves #51989 üzenetére

    Készséggel elhiszem. Sajnos eddig csak olyanokat láttam, ahol volt. De ez nálam is volt QLED-en... gyönyörű feketék, de a feketén belüli finom részleteket meg elvitte a Momentum. Azért őket mondom, mert bármennyire is ultra vicces, de Fekete(!) Győr András volt az akinél rádöbbentem, hogy black crush-om van.

    Ha kiröhögtétek magatokat, jön a válasz is :DDD

    Alig pár napos volt a QLED és híreket olvastam. Az egyik hírportálon egy bazi nagy főoldalas cikkben ott volt az ürge, fekete szövetkabátban (nem találom most így hirtelen). És nézem az ürgét... valami nem stimmel. Baz... a ruhája. Olyan nincs, hogy szinte homogén módon egy kabát ennyire fekete. Szép, mély fekete ez a Fekete Bandi, de ez így nem ok. Próbáltam meglátni a ruháján levő varrásokat, gombokat, gombhelyeket, gallért, ahol megtörik a homogenitás, de alig lehetett látni a finom részleteket. Csesztettem a tv-t aztán sokat és be is állítottam Fekete Gy. Bandi kompatibilisre... és minden más szar lett. Túl világos volt, fakó lett, okádék volt az egész. Szóval, vissza mindent és lépésekben haladva elértem egy fokkal jobb állapotot és megtanultam ezzel együtt élni, hogy aztán haver OLED tv-jén ezt már sima 4k anyagok alatt is rögtön kiszúrjam.

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

Új hozzászólás Aktív témák