Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz snecy20 #34038 üzenetére

    Már miért húzná? Minden fejlődik... Egy idő után jöhetnének a 4K 360hz monitorok, 8K 144hz-esek és a többi.
    640x480-ra is azt mondtuk, hogy tökéletesen látunk mindent mert akkor épp ott tartott a technológia. Szerintem a technológiai lehetőségek majd megteremtik a felhasználói igényeket az alsó, közép és felső kategóriában is.

    Én még saját monitoromon nem láttam a DLSS-t de így videó alapján azt mondom ez nagyon brutális... Ezeket az kis artifactokat az átlag felhasználók pont le fogják tojni, nem is látják a különbséget a natív és DLSS által renderelt képek között.
    Csak azt nem értem, hogy mikor mondjuk egy hozzáértő pl Abu ezt kipróbálja hogy nem esik le az álla tőle, miért nem hiszi el, hogy ez a jövő. Márpedig nagyon sok területen az AI és a gépi tanulás tudja csak megtörni az elmúlt 20-30 év trendjeit.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák