Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Crytek #18389 üzenetére

    Az élsimításos dolog engem is zavar. Azt viszont nem szabad elfelejteni, hogy ezt azért találták ki mert a kirajzoláshoz alapból kevesebb pixelt használunk, mint kellene. Az emberi szem közel sem tökéletes, egyszerűen akkora pixelsűrűség kellene amekkorán nem látjuk a recét. Ez persze méret-távolság-felbontás kérdése is. De még mindig ott tartunk, hogy 4K-ra várunk kártyákat és még mindig vannak emberek akik "nem látnak" a különbséget 30 és 60 fps között, csak hogy feljebb ne is menjek...
    Szerintem a magasabb pixelsűrűséggel már alapból jobban néznének ki a játékok és kidobhatnánk néhány olyan grafikai kapcsolót a beállításokból, amik teljesen feleslegesek mert nem jelentenek szignifikáns különbséget magas ppi esetén.

    Ezzel a ray tracinggel úgy vagyok hogy szép meg jó de valahogy mégsem mozgat meg. Az ha a 4K-t lazán vinné 144hz-en az 2070, na arra már lehetne azt mondani, hogy ez már döfi Jensen tesó.

    Más:
    Felvetődött a 7nm itt a hsz-ekben. Arról már lehet tudni valamit, hogy az NV mikorra tervezi egyáltalán, bármi fantázia név van amihez lehet kötni? Nyilván nem pontos dátum érdekel, csak éves távlatokban (next-next gen az lesz már, vagy +5 év vagy mi?).
    Arról sem lenne rossz tudni, hogy a 2080Ti mikorra lehet előirányozva, de hát arról még senkit nem láttam beszélni. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák