Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz keIdor #92491 üzenetére

    Fórumtárs eszmefuttatása:

    "A pletykák alapján "According to Taipei Times, the new GPU based on the Ampere architecture would use 7-nanometer chips, which would boost performance by 50% and halve power consumption" nem fognak 76%-ot gyorsulni, hanem csak 50%-ot, DE a 3070-esben +20% CUDA mag lehet, ergo már majdnem meg is van a 76% :)
    Lesz itt gyorsulás kérem szépen :U , csak ne legyen az, hogy megint drágul minden és 600ezer Ft lesz egy 3080 Ti.." forrás: [link]

    G-Sync-es monitorral az orrom előtt AMD-re nem fogok váltani.
    Lehet lemaradtam valamiről, de tudtommal AMD kártyával valós G-Sync-et tudó monitorral nem működik a történet. Én meg már képtörést nem akarok látni. Csak minél több FPS-t azt is lehetőleg minél stabilabban.

    A minél több FPS-t meg egy idő után nem fogja tudni az 1080 Ti mert ez is megöregszik, de jelen állás szerint ahogy állok a PC-vel így 2020 elején azaz, hogy ez már nem is hobbi nekem... A 4790K váltás után nincs panaszom a gép teljesítményét illetően.

    Ha tényleg nagyot domborít az új Nv széria mint ahogy te és BeZol részletezte a fentebbi szöveg-link alapján, akkor váltok majd.

    (#92492) snecy20 :

    A Div2-őt nem teljes áron vettem. Hanem amikor első alkalommal szórták 50%-os akcióban. Arra meg még rá tudtam dobni 100 Uplay pontért egy 10%-os kedvezményt ha jól emlékszem... :F

    Offline-single játéknál most már rájöttem hogy az alap verzió is teljesen jó. A csicsa meg az extra bonusz szemét nem kell... DLC az jöhet de a kinézet tuningot hagyjuk... az AC Odyssey-nél volt az, hogy megvettem a középső pakkot... erre eldobhatatlan ruhák és fegyverek vannak a karakternél-hajó ládában :U amik már teljesen gyengének számítanak ahhoz képest mint ahol tartok... :U

    Viszont a RDR2-nél jó ötletnek tűnt, hogy ne az alapot vegyem, hanem az extrás verziót, mert majd én azt tolni fogom... :U :(

    [ Szerkesztve ]

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák