-
IT café
Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!
Új hozzászólás Aktív témák
-
sztrope
tag
Sziasztok, régebben írtam ide, hogy mi lehet a gépem baja, játék kifagyás, kék halál (video_scheduler_internal_error), youtube videók kifagyás, beakad hang "darál" egy pár másodpercig, a kép is megáll ilyenkor.
VGA problémát mondtatok, megnéztem más VGAval(gt610 aminek sokkal kisebb a fogyasztása), ugyanígy kifagy a videó, LoL közben villog a kép feketén.
Asus b350ma lap
Ryzen 5 1600
Corsair vengeance 2*4gb 2333Mhzn fut
1050 TI OC
Fsp hexa 400+
Kingston hyperx fury SSD
És egy noname HDD van benne a régi gépemből
Zalmann z3 házban, 2 venti megy csak, mivel ez is sz*r
Futattam már tesztet, ramra, elvileg annak nincs baja, VGA tesztet csináltam, akkor ott kifagyott néha, van amikor semmi baja nem volt.
Már azon gondolkodom, hogy új konfigot veszek. Mi lehet a baja?
Minden driver felvan téve, a legújabb. Lehet hülyeség, de a nem eredeti win10 okozhat ilyen problémát?
Új hozzászólás Aktív témák
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Fűzzük össze a szavakat :)
- Windows 10
- MWC 2025: Focusban a tekerhető kameragyűrű
- Bemutatta eddigi legkomolyabb fotós mobilját a Xiaomi
- Kertészet, mezőgazdaság topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Ingyenes vagy akciós szoftverek
- Milyen légtisztítót vegyek?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- További aktív témák...