Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanek úr

    csendes tag

    Sziasztok !

    Van egy új Benelli Quattronove X 50 robogóm, (karburátoros, aut. szivatós) ~200km van benne.
    Hidegen, melegen pöccre indul.(ha napokig áll, akkor is)
    Azonban ha hidegen beindítom, és pár másodperc múlva elindulok vele, kb. 2-300 méter múlva ha megállok, vagy lassítok, akkor nem veszi a gázt, fullad. ( addig nyomatékos, erős) Majd valahogy nagy nehezen elindul, és 1-1,5 km múlva (gondolom mikor bemelegedett) már semmi probléma, erős, és jól veszi a gázt.
    Amennyiben hidegen indulás előtt melegítem 1-2 percig, akkor már induláskor ez a jelenség lép fel.
    Laikusként úgy gondolom, mint ha a szivató túl korán kapcsolna ki, illetve ha jól is kapcsol ki, akkor ez a "köztes" se nem hideg, se nem meleg állapotban túl szegény (benzinben) lenne a keverék.
    Elvittem garanciális szervízbe, ahol majd átnézik.
    Első körben azt mondta a szerelő, hogy a robogókat egy kicsit melegíteni kell.
    Nekem csak Simsonom volt kb. 25 éve, azzal ilyen gond nem akadt.
    Nem azt kérem, hogy távgyógyítással mondjátok meg, hogy mi a hiba, mert a szervíz gondolom megtalálja.
    Az érdekelne, hogy tényleg kell melegíteni. ( nem kemény mínuszokban).
    Ez hihetetlen. :N Amíg nem üzemmeleg addig nyilván nem erőlteti az ember, nem megy teljes gázon stb..
    1916-ban biztosan kellett melegíteni percekig, de most ?

    Ti is szoktátok MELEGÍTGETNI ?

    [ Szerkesztve ]

    ...nincs klímám, windows van.......

Új hozzászólás Aktív témák