Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz akos3 #13516 üzenetére

    Köszi. Ma került bele az új fékbetét, hát olyan hogy majd kicsavarja a kormányt a kezemből, persze jövőhéten viszem még a szerelőhöz, mert kihúzatva és visszaengedve a gázt durrog a kipufogó, tehát 100% hogy tele van trutymóval, sőt gázadásra mintha apró fémszemcsék repkednének benne. Továbbá megnézetném vele a légszűrőt és az ékszíjat, esetleg eltávolítanám vele a folyást is, ha még van benne, mert így mint ha 77km/h lenne a végsebessége (persze nem húzattam a végtelenségig, csak egyszer próbáltam).
    A motorról annyit hogy apámnak tegnap nagyon tetszett, ma pedig nem, hiányzik neki a berúgókar, hogy gyújtás ráadása után rajta van a világítás (szét akarta szedni és ki akarta húzni a kábelt hogy az akksi ne merüljön, bár szerencsére nem elég bátor az ördögi tervhez :W ). Egész jó megy, én gurulok vele 75km/h körül is, bár szerintem leszabályoz, mert 9 ezres fordulatszámig pörög ki. Apám pedig 6 ezres fordulattal kimegy vele a világból, eddig 10km-t tettünk meg vele (és még mindig hiányzik neki a berúgókar :U ). Gondolkoztam azon hogy sport programot tetetnék rá, hogy egy kicsit többet egyen olajból is, meglegyen a kenése, és legyen egy kis gáztartaléka ha előzni kell valamit. Esetleg ebben tud valaki segíteni hogy ne vigyem szervizbe, mert errefelé 60km-es körzetben nem értenek hozzá.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák