Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    Sziasztok!
    R9270 videókártyát ajánlották nekem egy i5 4440, hyperx 8gb asrock b85m-hds konfig mellé, és támadt pár kérdésem.
    Ipon kínálatában csak ASUS ként taláható meg az r9270, ez mennyire baj? Másik hogy 8 ezer felár ellenében az x verziót kapnám meg amely 59 ezer így, érdemes beruházni erre vagy maradhat az olcsóbb x nélkül verzió?
    Előreláthatólag mennyire leszek el ezzel a videókártyával (és konfiggal)? egy 7 éves gépről cserélek ami dota2 és hasonló kaliberű játékokra low-med grafikán elég volt élvezhető fps-t nyújtva, de ha már beruházok szeretnék ultrán tolni ilyesmit normális fps-el, no meg a mostani játékokat is minimális kompromisszumokkal jó lenne futtatni.
    Esetleg még ha valaki ért a streameléshez hogy az mit terhel le egy gépen, ez a videókártya mennyire lehet jó választás ilyesmihez?

    A kérdéseim fele off topic szóval elnézést, de nem sűrűn sikeredik 200 körül gépre beruházni és szeretnék körültekintő lenni.

    Köszi! :R

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák