Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tutis

    őstag

    válasz Magnat #22461 üzenetére

    Azért a nagyon vastagon kicsit túlzás..4 évig szenvedtem az invitel 4/1-es csomagjával, kb 30 panaszlevélt írtam..Böngészésre jó ez a net, de más egyébre nemigen.. pingen nekem is 30 közelében volt, így csak néha tudtam xlinkai-n hálóba játszani (30-as ping a limit), letölteni csak kisebb dolgokat érdemes vagy ha nagy dologba belekezdesz, sokáig járatod a gépet, youtube hd videó szaggatás-mentesen csak jobb napokon futott, a sávszélesség állandóan ingadozott, és még sorolhatnám.. Persze nem mindenkinek kell a gyors net, de amikor 3-4 ezer ft-ért az egyik szolgáltató képes 40megás csomagot adni, akkor kicsit bicskanyitogató hogy a másik a tizedét szolgáltatja ugyannyi pénzért.. Persze vannak technikai határai is a netnek, erről külön tudnék mesélni, én 4 év könyörgés és panaszlevél árán sem tudtam a 4 megás netemet 6 megásra emeltetni az invitelnél, állítólag nem bírta el az infrastruktúra ami ki volt építve..4 év után szerencsére megváltozott a környékemen a monopol helyzetük, egyből váltottam, és láss csodát, ma 60mbit-es netem van..Persze lehet hogy nem mindenhol ilyen rossz a helyzet, de a mai világban egy 6 megás csomag már nagyon low-end kategória, mind felhasználói, mind szolgáltatói téren..Mondjuk néhol még mindig nincs internet és ott örülnek a 6 megás csomag érkezésének is, de eléggé elmaradt egy ország vagyunk ilyen téren is...

    http://www.youtube.com/tutisgsxr

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés