Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gr3GoRi

    tag

    válasz Benyaking #7828 üzenetére

    A Mamba nem lenne rossz egér: nekem nagyon kényelmes, brutális dizájn, vezeték nélkül is haszálható(ha kényelem kell..) DE! katsztrofálisan szar érzékelőt raktak bele

    [oWn]f4te: Hosszútávon kényelmesebb nekem a Mamba/DeathAdder forma

    Gondolom a Black Edition -ben is ugyanaz a szenzor van mint a V2-ben?

    [ Szerkesztve ]

    Gigabyte B550 Aorus ​Pro v2 // R7 5800X // Patriot Viper Steel 4400 CL19

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Benyaking #7840 üzenetére

    hat a copperhead meg a mamba egykutya mindketto fos szeria.. a razer hanyatlasa a copperrel kezdodott... minek eroltettek a konkurencia hatasara a lezert amikor az sima optikajuk is jobb volt mint a konkurencia lezerei.. az hogy losz e vele jo statot vagy sem relativ... expert botok ellen golyos egerrel is lovok 10v1be 120-3 as atlag statokat.. de versenyen vagy csak sima waron kiboritana a golyos eger...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Benyaking #7848 üzenetére

    Benyaking: igen a felsorolt egerek kozul mindegyik volt eleget a kezem alatt hogy ezt mondhassam rola... nem pofaznam ezt ha nem ez lenne a tapasztalatom veluk kapcsolatban. olvasni mar reg nem olvasok teszteket mert tok folosleges... 96%ban olyanok irjak a netes tesztet akik hypoljak az uj kedvenc modelljuket vagy olyanok akik mar tobbmindent megneznek de a powerpoint a legdurvabb jatek a pasziansz mellett amin valaha is kiprobaltak az egeret... vagy verpistike...

    cvn69: szinte biztos vagyok benne hogy nem eri meg az arat az az eger de attol fugg mire szeretned hasznalni... en szemely szerint auchanba meg ilyen helyeken csakis olyan egeret vennek amire ra van irva hogy microsoft vagy logitech (steelt meg razert ugysem arulnak de meg leghet ezeket sem) mert a tobbi abba a kategoriaba tartozik amibe az aruhaz maga is... a szar kategoria... "Mi vele a konkret gond?" ---> az hogy samsung=FOS 500ftot se adok erte kategoria...

    ovits00: a felsorolt egereknel tipikus hiba a bal klikk problem... de azt nemtudom felfogni hogy az 1.1en azt hogy csinaltad ki :Y . hat durvan kuldod a bal nyomogatast razert ne vegyel mert annak az tipikus betegsege (bar eddig csak 4-5ev intenziv loves utan jelentkezett nalam mindig ez) pedig a deathaddert v2 a legjobb a felsorolt 3 eger kozul. a ket logi kozul szerintem az mx518 a strapabirobb darab!!!!! jobb mint a G500 mert ez legalabb teljesiti amit elvarsz tole game kozben nem ugy mint uj haszontalan tarsa a g500.... szoval az mx518 es a deathadder kozul valassz szerintem.. azokkal nem fogsz rosszul jarni!

    Thunderzolee: az egy olyan eger amit ha meglatnek szaladgalni az egerpadomon kb egy tuzoltobaltaval baszkodnam darabokra es utana megkeresnem azt is aki tervezte es ot is megbaszkodnam egy szogelt baseballutovel... nem csak hogy ocsmany de nagy kenyelmetlen es sok gombja olyan helyen van hogy felbasz egyszeruen amikor hozzaer a kezed... arrol nem is beszelve hogy jatekra nem hogy hanyagolhato teljesitmenyu hanem kimondottan szar is... ott kezdodik hogy wireless... jah meg hogy 9ora az elem ideje pfff... a tobbit nem is mondom legyen ez eleg...
    Motion_Blur: az nem Mad Catz Cyborg Gaming Mouse hanem egy Cyborg R.A.T. Gaming mouse...

    t.imi: nagyjabol en is ezeket tudnam ajanlani amiket [oWn]f4te mar emlitett... amugy meg nem kene a topik elejere FAQ csak az embereknek meg kene tanulniuk topikokat hasznalni... mielott beirok valamit hogy megkerdezzem legalabb 3-4 oldalt elore olvasok hatha mar van ilyen kerdes.. ha nincs beirom. ezzel ellentetben huhh nemtudok valamit gyorsan beirom... 3nappal kesobb: huhh nem valaszolt senki az utolso 3 hozzaszolassal beirom megegyszer... 1nappal kesobb: huhh van valasz es nemtetszik beirom: de miert???... es amikor megindokoljak fel sem fogja mi van odairva mert tudja hogy van ez meg az a szam adat de nemtudja mire jo az... igy topikozik sok ember...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Benyaking #7888 üzenetére

    Sok embernek A4Tech/Gigabyte/Icon7/CoolerMaster/stb.-vel sincs problémája, az egerek mégis filléres bóvli vackok.

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Benyaking #7893 üzenetére

    a deathadder NEM ugyan olyan formaju!!! neked vagy nekem kenyelmes e az relativ mindenki sajat kezere vesz egeret... "Dehat ha ott nem jon elo a hibaja akkor nem ertem mi a baj vele?beallitod arra es jo bar en en kisseb felbontasban sem vettem eszre hogy szar lenn!" a mondatban erzed az ironiat??? nos 800dpi es az eger elverzik a kezem alatt 125hz-en nem csak hogy pontatlanul ugral de nem oda megy vagy ha odamegy kesve... ha ott nem jon elo a hibaja beallitod arra... en nemtudok 1800dpinel nagyobb felbontason jatszani mert olyan gyors lesz az eger hogy celozni szamomra lehetetlensegbe megy at.... akkor mert vegyem fel??? hogy mukodjon??? inkabb ennyi penzbol veszek 2 korrektul mukodo masik egeret.. "Most vezetekkel hasznalom mert az aksia szar gyarilag de ugysem volt szar..." erzed a mondat irroniajat? gyarilag szar de megsem szar... :C abban viszont igazad van kell egy pad ala...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Benyaking #7898 üzenetére

    hat ha neked nem tunik fel az 1ms es a 18ms kozti kulombseg akkor biztosan nem probaltad vegig az egeredet minden beallitassal.. ahogy te hasznalod neked valoszinuleg megfelel. nem a versenykorulmenyek a masok csak a jatekosok stilusa es loves technikaja. mashova neznek mashelyeket lonek mas helyekre ugranak amiket az atlag jatekos nem is tud hogy oda lehet mennei es csitereznek... nos hogy elerd ezeket a helyeket mozdulatokat kell egy mozgaskultura es ha ez megvan akkor bizony beszarik az az eger.... ezert visitok azokon akik progamernek mondjak magukat es megveszik a legujabb legvilagitobb legdragabb csillivilli fodt anelkul hogy tudnak hogyan lehet azt optimalizalni es kihasznalni... ok felrakjak 5600dpire 1000hz es hadszoljon... en leveszem a jatekban a senset minimumra es addig allitom a drivert amig jo lesz a sens. ha elertem a kivant mozgast akkor allitok tovabb a jatekban finomitas keppen... ha ez eleri a megszokott szintet lovok az egerrel... es van amivel nem lehet mert kiakad vagy kesik vagy pontatlan lesz mert ugy hasznalom ahogy nekem jo... akkor jo nekem az az eger??? NEM! es ha ilyet lehet csinalni vele hogy kiakasztom vagy elerem hogy hibazzon akkor az egy szar eger... ha mar tobb ezret adok erte tokmindegy hogy hogy allitom be NE CSINALJON ILYET SEMMILYEN KORULMENYEK KOZOTT!!!! a jo egerek amiket ajanlok altalaban nem csinalnak ilyet 1dpi meg 100000dpi is ugyan olyan pontos es finom!

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák