Új hozzászólás Aktív témák

  • iamthesonar

    aktív tag

    válasz Benyaking #7893 üzenetére

    a deathadder NEM ugyan olyan formaju!!! neked vagy nekem kenyelmes e az relativ mindenki sajat kezere vesz egeret... "Dehat ha ott nem jon elo a hibaja akkor nem ertem mi a baj vele?beallitod arra es jo bar en en kisseb felbontasban sem vettem eszre hogy szar lenn!" a mondatban erzed az ironiat??? nos 800dpi es az eger elverzik a kezem alatt 125hz-en nem csak hogy pontatlanul ugral de nem oda megy vagy ha odamegy kesve... ha ott nem jon elo a hibaja beallitod arra... en nemtudok 1800dpinel nagyobb felbontason jatszani mert olyan gyors lesz az eger hogy celozni szamomra lehetetlensegbe megy at.... akkor mert vegyem fel??? hogy mukodjon??? inkabb ennyi penzbol veszek 2 korrektul mukodo masik egeret.. "Most vezetekkel hasznalom mert az aksia szar gyarilag de ugysem volt szar..." erzed a mondat irroniajat? gyarilag szar de megsem szar... :C abban viszont igazad van kell egy pad ala...

    Listen to the acoustic sound of the sonar! It will be like that: U (u)(u),---, U (u)(u), ---, U (u)(u)

Új hozzászólás Aktív témák