Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juuzer

    addikt

    válasz Tikakukac #91442 üzenetére

    Egyébként, ha ennyire kell a görgő, szerintem vállald be az MX Mastert.

    Előtte esetleg valami boltban próbálj ki egyet. De amondó vagyok, hogy gamer egérrel is ugyanolyan jól jársz, igaz a sidescroll kb nem létezik azon a vonalon. Esetleg egy MX Anywhere-t is nézhetsz, ott a ba oldalon az vissza gomb + görgővel tudsz sidescrollozni. Igaz az méretben meg pici.

    Vamos a la playa.

  • Zaied

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Tikakukac #91442 üzenetére

    Nem only gamer, ha végignézed, de értelek.
    A Pro Click egy olyan egér, amit itt senki nem tesztelt le rendesen, de elméletbe jó.

    A táblázatra kár kiakadni, egyszerű okai vannak nem főállásba foglalkozunk ezzel. Van olyan topik ahol évek óta nem volt frissítve(persze ez csak takaródzás).
    Vannak benne régóta futó modellek, amiknél az évek alatt előjött, hogy válik a burkolat vagy a gumi vagy egyéb hibája van. Vannak olyanok amik nem slágerek ennyi ideig, így ott nincs is föltüntetve, mert senki nem jön vissza, ha ez rossz volt(nyilván nem 1 vélemény a statisztika).
    Ezzel valóban ellentmondással van a Logitech gyakorlatilag összes egere, de akkor most húzzuk le mindent(a magas páratartalom kártékony hatással van rá, ott gyakoribb a dupla klikk)? Mert már elég régóta ez megy náluk, vagy ott van az hogy szólunk és vagy bevállalod a garit vagy a forrasztást.
    Az ajánlás egy személyre szabott dolog, a táblázat meg egy táblázat számokkal és nevekkel(használt egér vásárlásnál, gyűjtögetéshez kiválló), ahol nem csak BB egerek vannak.

    Én nem vagyok ellene a dolognak, kinél kell ezt jelezni? :)
    Én személyes tapasztalataim azok 6-8 óra irodai egerészés közben, hogy az irodai egér fájdalmat okoz, a gémereknél meg akad olyan ami nem. Ennek ellenére én szoktam olyan egeret ajánlani amit próbáltam, van vele tapasztalatom, de soha nem használnám huzamosabb ideig, mert nem kényelmes.

    Nem tudom kit fizettet le a Logitech, engem nem, javítottam egereket egy darabig (2-3 év) és onnan tudom milyenek, 90%-ba azokat küldték javításra.
    Az MX Masternél nekem konkrétan annyi bajom volt, hogy nehezen lehet precíz mozgás végezni vele, a vezeték nélküli megoldásával nagyon sok baj volt, főleg lag(az alacsony frissítésnek is betudható). A görgőnek én nem láttam gyakorlati értelmét, de megértem ha valakinek ez kell. Nálam maximálisan kidobott pénz érzetet keltet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák