Új hozzászólás Aktív témák

  • rizso

    addikt

    Helló Srácok!

    A jó öreg Gigabyte M6900-am bal gombja kezd duplázni, lassan ideje nyugdíjba küldenem. Előtte "gamer" szériából volt 1-2 A4Tech-em (talán X7 750 meg 710), szóval valami hasonló méretű rágcsáló kellene (van egy Gigabyte M7700, de az már túl pici).
    - játék (persze mellette minden más is) - nem profi, csak amolyan "koca"
    - jobbkezes
    - extra gombokból min. kettő bal oldalon a hüvelykujjnál

    Aminek örülnék:
    - valami matt bevonat, lehet akár gumis is (a 750-est ebből a szempontból nagyon csíptem)
    - jobbra-balra dönthető görgő (Logitech-féle extra végtelen görgetéssel megfejelve maga lenne a gyönyör)
    - egy DPI állító, illetve egy dupla kattintás gomb is jó lenne (külön dedikált gomb, nem úgy, mint az M6900-nél ;] )
    - árban 5000Ft körül, de olyan max 10eFt-ig is hajlandó vagyok elmenni, ha megéri

    Láttam ma egy Logitech G502-t, na az nagyon tetszett, a fogása is jó volt, egyedül az ára nem volt szimpi. Gigabyte-nak is van elég kellemesnek tűnő egere, az M8000x, de az is drága (mint ahogy a legtöbb olyan egér, ami tetszene).

    Előre is köszönöm a tippeket! :R

    Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Új hozzászólás Aktív témák