Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TrollBalint

    addikt

    válasz rbalint88 #212787 üzenetére

    Azzal könnyedén együtt tudok élni, hogy ha "jól megy", akkor "eszik". Ez minden autónál így van. Már annyi oldalról hallottam ötletet meg tanácsot, hogy még annyit se tudok, mint mikor nekikezdtem a keresésnek.
    Ha új, akkor azért 10M fölé nem tudok menni. Az alatt, meg nem fogok kapni Octavia-t, pláne nem Superb-t.
    Ha használt, akkor leginkább Octavia, Superb, főleg az újak nagyon tetszenek, de ugye a mostani autónkkal is azt jártuk meg, hogy a szakértő azt mondta, hogy jó lesz, aztán sorra jöttek ki a gondok, mert az előző gazdái szartak bele. (gyújtótrafó csere, aztán hengerfelújítás dugattyúcsere... Most a váltó kezdett el szarakodni... )
    Hibrid igazából azért tetszik, mert az jól tud gyorsulni, száguldani nem akarok, de azért nem haragszom, ha elférnek hátul a csomagok. Váltó az mindegy, de ha lehet választani, akkor manuális :)

    A garanciánál biztos vagyok benne, hogy mindenhol van apróbetűs rész, de még mindig több, mint a semmi. Hyundai-ét próbáltam elolvasni, de belefáradtam :D

    bandus: Az Mazda, ugyan rettentően tetszik az is, de a motorjait nem annyira dícsérte az autószerelő, meg félek, hogy ezek az újak is rozsdásodnak. És ha már 7-10M-ért veszek egy autót, nem azzal akarnám kezdeni, hogy még költök az alvázvédelemre is.

    https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

Új hozzászólás Aktív témák