Új hozzászólás Aktív témák

  • rasotamas

    veterán

    Sziasztok, nem nagyon vagyok a toppon mostanában újdonságok terén, szóval van nekem egy G31/E2200/HD3850/2x2DDR2 gépem, ez menne a gyereknek, mert kezd meghalni az A64-ese(alaplap eldobálja a pci eszközöket, meg az integrált lan-t) Ő csak mmo-zik max 1280-ban, és az én gépem sincs kihasználva, net, film, néha egy kis autodesk, vagy valamilyen programozás. Szóval mennyiből lehetne az enyém helyére megúszni egy gépet, akár használtan is? Vinyók maradnak, házak, tápok maradnak. Valami újabb cuccra gondolok itt, ilyen AM3/FM1/1155 esetleg ha használtan olcsó úgyse lesz pénz bővíteni 1156. Integrált videó valószínűleg elég, max fullHD-ra kell, a 3850 a 256 megájával úgyse volt elég a fullhd-ra játszani, meghát nincs is időm ilyenekre már. Szóval alaplap+proci kéne, és valami olyan memóriából egy 4 gigás modul, amiből tutira lesz fél-1 év múlva pár a dual channelhez. 775 már nem éri meg, tudnék 13ért 775 microatx alaplap+ház+celeron+80sata+gigaram, de a cerka kevés nekem is, a gyereknek is, szóval ehhez még procc az 30ból 775. Olcsó H61+celeron , esetleg pentium? H67 mivel jobb? USB 3.0 hol kezdődik, mert hamár rászánja az ember... FM1 vagy AM3? Jobb a llano? Ár/teljesítmény? Mit ajánlotok?
    Köszi!

    https://tinyurl.com/rasoapro

Új hozzászólás Aktív témák