-
IT café
Mikrotik routerekkel foglalkozó téma. Mikrotik router típusok, hardverek, router beállítások, programozás (scriptek írása), frissítés, és minden Mikrotik routerrel kapcsolatos beszélgetés helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
almi
senior tag
Sziasztok!
Elnézést a sok kérdésért, de még barátkozok a MikroTik-kel és a Firewall Rule-okkal.
Van egy domainem, aminek az A rekordját a publikus IP-mre irányítottam. Ezen az IP-n, NAT mögött van egy apache webserver, amit ki szeretnék engedni az internetre, de valahogy nem sikerül.
Egyelőre a domain irányítással azt értem el, hogy ha beírom a webcímet, a routerem webes login felülete jön be, ami nem nagyon tetszik..
Illetve ha csinálok egy NAT szabályt a 80-as portra, akkor is Not Found üzenetet kapok.
A szabály, amit csináltam a NAT-nál:
add action=dst-nat chain=dstnat dst-port=80 in-interface=ether1_WAN protocol=\
tcp to-addresses=192.168.10.2 to-ports=80Mi lehet a probléma? Hogyan tudom ezt biztonságosan, szépen megoldani?
Köszönöm!
Új hozzászólás Aktív témák
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 16GB DDR4 512GB SSD RTX 4060Ti 8GB Rampage SHIVA Seasonic 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 9 5900X 32/64GB RAM RTX 4070 Ti Super GAMER PC termékbeszámítással
- LG 32GQ850-B - 32" NANO IPS ATW / 2560x1440 / 260Hz 1ms / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync / HDR 600
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Black Használt, újszerű állapotban
- Csere-Beszámítás! Számítógép PC Játékra! Intel I7 6700/ RX 580 8GB / 32GB DDR4 / 500GB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest