Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz FefeeX #24184 üzenetére

    Csak egyet mondok: havi szinten úgy 20 laptop megy át nálam. Ebből 3-4 mindig tartós teszt és Win8, de inkább Win 8.1 van/lesz rajtuk, mint ahogy én is próbáltam fél évig verni magamat a saját gépemen így.

    Olyan szép listát bírnék kanyarintani a mélytorkos kőkemény szopókkal, hogy csuhajja. Itt van minden a totálisan bootolhatatlan oprendszertől ami egy Office rakástól összehányta magát egészen az ablakváltó hülyüléséig, vagy a méretezhetetlen ablaktól ami beragadt és restart mert hát ez ilyen.

    Nyilván ha valakinek 1 gép van amin totál jó és ő kedveli 27"-on ezt a sok marhaságot, nyugodtan használja. Én is használom, mert muszáj, ha akarom ha nem. Csak mikor végre nem dolgozom akkor ne piszkutáljam őket, mert volt este amikor komolyan mondom sírtam, hogy miként lehet ekkora ipari sz@rt a fölre kirakni, és hoztam a pencit és húztam fel ötödjére az oprendszert, mert befrissítette a VGA drivert és se kép se hang.

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák