Új hozzászólás Aktív témák

  • #47205632

    törölt tag

    válasz bitpork #103751 üzenetére

    Engem nem a videó döbbentett le, hanem az alatta írogató emberek eszméletlen butasága. Legtöbben végig se nézik a videót, mert annyi türelmük sincs hozzá, hanem egyből mennek le a kommentben szidni a rendőröket (miközben ki se derül belőle kik is vannak a villogósban), mocskolni, anyázni, a széles magyar termékpaletta által kínált trágárkodásokat kiteríteni bőséggel, mikor összevesznek valamin akkor egymást kezdik el anyázni, tépni. Azt sem fogják fel mi történik a videón.

    A több tucat, száz, sokszáz kommentből pár darab volt az ahol valaki elkezdett gondolkozni is, milyen kocsi, mi történt, mennyivel is mentek etc.... És nem anyázott, nem szidott senkit.
    Na ez a brutális, az, hogy mennyire idegbeteg, stresszes, frusztrált, pszichológiai nyomortelepek az emberek és ezekkel közlekedsz együtt az utakon, ez áll előtted a boltban a kasszánál, lehet a munkatársad vagy épp rokon is. Csak körbe kell nézni nyitott szemmel a neten és elég lesújtó a helyzet.
    De én ezt már leírtam évekkel ezelőtt is mert akkor is ilyen volt, a helyzet azóta változatlan...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák