Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crus

    őstag

    válasz RapaNui1 #60120 üzenetére

    Igen, felnőtt szett, de vastagon meg lehetett volna tölteni élettel párizsi életérzéssel! Ez így egy dermesztően puritán kivitelezés.
    Amíg volt időm sokáig benne voltam a makettek világában és ott is azért éltünk-haltunk, ahol jöttek a részletek. Nem baj, hogy dísz és nem "játszós", de a részletekben rejlik az ördög. Nagyon kell az.

    "hanem hogy megmutassa mit tud" - Hááát ennél egy pár 10 ezres Technic is jobban megmutatja, hogy mit tud a Lego.

    Szvsz a Lego ker. forgalomban kapható a csúcsa ilyen Titanic, Millennium Falcon, Death Star kategória, sem mint ez, ahol az első szint kb. u.a., mint a 2. meg a 3. csak egyre kisebb.

    Sesame kedveléseddel maximálisan egyetértek! És nem vagyok kicsit sem SW fan, de a Crestet is 100x jobban aláírom, mint ezt a tornyot.

    Igen, autóból, házból, winter témából van egy rakás, de zöme mégis mennyire jópofa és eredeti? El lehet adni a 19. winter setet is és boldogan vesszük meg, mert "cute", kellően részletes és szerethető. Ez a rideg szürke óriás, engem szinte letaglóz, mert nincs benne élet, pedig lehetne!

    Hivatásos Goldstein ügynök - https://youtu.be/S_a7saHMtZc - Young men die, because old men hate each other.

  • Throme

    veterán

    válasz RapaNui1 #60120 üzenetére

    Nekem is tetszik a szerkezet kivitelezése legóból.
    Egyetértek (#60141kbalage2) hogy ez egy UCS építmény.
    Követem az építési folyamatod itt a fórumon.
    Ez a torony legóból tényleg egy szűk rétegnek szól, vagy inkább azt mondom, való.
    Építési élményt az is adhat, hogy egy ismétlődő folyamat után a részegységet beilleszted az egészbe és látod ahogy gyarapszik.

    #60114Crus
    Erre a színes szagos, apró részleteket bemutató megoldásra ott az Eiffel gwp.

    szvsz

Új hozzászólás Aktív témák