Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorgos01

    tag

    Tegnap érkezett ez a Curren 8215. Durván három hét kellett a szállításra.
    [link]

    Tok átmérő korona nélkül 43mm, hosszúság 50mm, vastagság 12mm.
    A szíj szélessége 22mm.
    A szíjra az van írva, hogy bőr.
    A valóságban bőrillatú, habosított valami. Egyébként kellemesen puha, de tartós biztosan nem lesz. Sajnos teljes hosszában 22mm, a vége felé sem keskenyedik, pedig azzal egy kicsit kecsesebb lenne.
    1 nap alatt járáseltérést nem fedeztem fel rajta, havi 5 másodpercen biztosan belül fog maradni.
    Mivel a tok, az átmérőhöz képest nem hosszú, ezért a vékony csuklómon is jól mutat.
    A dátumablak elhelyezése, és a széles mutatók miatt, bizonyos helyzetekben a dátum leolvasása nehézkes.
    Egyébként a számlap nagyon mutatós, a számok szépen kiemelkednek, a kör-körös rovásoltság nagyon mutatós.

    Az üvege teljesen sík, a tokból nem emelkedik ki. (Jellemzően nem szoktam odaütni sehová az óráimat, de ezt egy nap alatt kétszer is sikerült, de bírta.)

    Farmeres-pólós órának vettem, de végszükségben egy sötét öltönyhöz is felvehető.

    Összességében úgy gondolom, hogy a 10 dollárt megérte.

    Saját képek az óráról.

    Ja, az összes kínai órám közül ez ketyeg a leghangosabban, de azért annyira ez sem vészes.

    Ha az építészek úgy építkeznének, ahogy a programozók programoznak, az első harkály romba döntené a civilizációt.

Új hozzászólás Aktív témák