Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz sebgutkopf #185479 üzenetére

    Volt, korábban elhencegtem volna vele, ezért nem mertem. :B

    6030D...semmi, visszaolvastam és tényleg rosszul fogalmaztam, papucstávolság lett volna a jó megfogalmazás, nem tengelytáv. :) Aztán ki tudja, lehet el sem terjed, de nagyon nyomatják, hogy milyen stabil, mennyivel erősebb és jobban el is fér a 12 sebesség...

    ZolkoW...Suntour olyan mint a Manitou volt, hátrányt kell ledolgoznia a vásárlók bizalmának megnyerésében, ugyanakkor már vannak itt komoly villák dögivel.
    Szerk. azt viszont továbbra sem értem hogyan lehet egy keskenyebb, 32-es becsúszókkal ellátott Axxon Werx villa maximális tárcsája 180mm, mikor a boostos Judy, pilinszka 30-as becsúszókkal 220 mm-est is megenged. :F Lehet az a 600 gr különbség lenne az oka? :DDD

    Friczy...én 2003 körül ezt többször kint hagytam a Duna Pláza előtt amíg bent mozit néztem. :U ...sodronyzárral lezárva. :Y Most már tudom csak szerencsém volt. :D

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák