Új hozzászólás Aktív témák

  • moordavid

    aktív tag

    válasz Krisz79 #307666 üzenetére

    Szívesen :) Világéletemben mindig fekete telefonom volt, és ez volt az első szín és anyaghasználat ami meghozta a kedvem a szín váltáshoz. Tetszik benne, hogy könnyű, újlenyomatot alig hagy rajta a tapigálás. Gondolkoztam én is a Pro Max-on. A kicsivel nagyobb méret egyáltalán nem volt zavaró számomra, viszont én jobban preferálom a 3x-os zoomot az 5x-nél. És a Max-ban ugye 3-as nincs.
    Boltban tapogatni annak fényében, hogy kezedben van egy 12-es szerintem felesleges. Kicsivel kerekítettebbek a sarkok így kényelmesebb csupaszon kézben tartani. Sebességben alig fogsz különbséget észre venni, mondom ezt úgy, hogy nekem a sima 11-et váltotta ami szintén fluid a mai napig. Szóval egy picivel, egy hangyányival gyorsabbnak érződik majd a rendszer, a kijelző optikailag nagyobbnak fog tűnni, a művelet gomb ha találsz rá neked hasznos funkciót, jól fog jönni, a kamera point and shoot-ra hibátlan, videóban egyszerűen a legjobbak között. Mindegy egyébben pont annyira megbízható mint a korábbi iphonok. Nem fogod megbánni :)

    "Like tears in rain."

Új hozzászólás Aktív témák