Új hozzászólás Aktív témák

  • SoldierL

    senior tag

    Írnék pár dolgot, amiért egyre csalódottabb vagyok az Apple-ben. Sokáig kinlódtam az androiddal, míg el nem határoztam magam és befektettem egy ipad mini retinába. Évek során felvesz az ember pár szokást és kialakaul, hogy mire is használ egy tabletet. Én mivel 24 órázom a munkahelyem multiplayer-ben szoktam játszani amikor időm engedi. Nos a kedvenc játékom úgy ahogy van egy talicska fos ipad-re. Kidob minden meccsből. Itt elgondolkozik az ember a vásárlás utáni első héten. Miért lehet ez? Hiszen ez egy 140.000 Ft-os ipad!! Sebaj biztos frissítik a fejlesztők hamar! Ez volt egy fél éve, azóta is ugyanolyan. Ki hinné, hogy pont ios-ra szarják le ennyire? Oké ezt a fejlesztők kúrták el, vagy mégsem? A másik a filmezés. Melyik idióta találta ki ezt az itunes-os megoldást?? Ha pl. haveromnál vagyok és szeretnék rá másolni valamit, kérjem meg szépen, hogy előszőr tegye fel az itunes-t? Kész röhely!! A mások, hogy az app store egy rakás fos. Laggol a letöltés, csak penge wifi mellett kezdi el e töltést, de még van amikor ilyenkor is feladja "Alkalmazás nem tölthető le" címszó alatt. Most meg egyátalán nem tudok letölteni semmit az áruházból. Ráböknék a felhőre, forog vagy kettőt és kész. WTF? Most ez megint milyen hiba? Továbbá vannak laggok, érdekes Anomáliák amit az ember nagyon nem várna el egy felső kategóriás 140.000 Ft-os Tablettől. Javítsatok ki ha tévedek? Hallani ezt azt az Air 2-ről is, rezeg a hangszórója?

Új hozzászólás Aktív témák