Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • silmatauki

    őstag

    válasz SoldierL #6063 üzenetére

    "Nos a kedvenc játékom úgy ahogy van egy talicska fos ipad-re. Kidob minden meccsből. Itt elgondolkozik az ember a vásárlás utáni első héten. Miért lehet ez? Hiszen ez egy 140.000 Ft-os ipad!! Sebaj biztos frissítik a fejlesztők hamar! Ez volt egy fél éve, azóta is ugyanolyan. Ki hinné, hogy pont ios-ra szarják le ennyire? Oké ezt a fejlesztők kúrták el, vagy mégsem?"

    Valszeg RAM-hiány az ok. Sajna az iOS programozók számára olyan, mint egy fapados rendszer, ui. nem kerülhető el a crash memóriaallokálás közben, ha túl sokat akarnánk, és a legtöbb esetben megízhatóan a szabadon allokálható memória mérete sem kérhető le. (én pl., miután a dinamikus RAM-lekéréssel rengeteget szívtam, simán a modellben levő össz-RAM alapján döntök, hogy mennyi memóriát merjek allokálni magamnak, mert tudom, a rendszer lelövi majd azokat az appokat, amelyek az adott időpillanatban még foglalják a RAM-ot, így miattuk nem lehetséges a sima szabad RAM-méretből a kiinulás.)

    Tehát ez az Apple sara is. Meg persze a programozóké, hogy nem öltek bele apait-anyait, hogy rendesen kikupálják a programjukat. Ha odafigyelnek, az ilyen hibák teljesen megszüntethetők (saját iOS-programói tapasztalat – meg lehet csinálni, csak viszonylag sok munka).

    "Melyik idióta találta ki ezt az itunes-os megoldást?? Ha pl. haveromnál vagyok és szeretnék rá másolni valamit, kérjem meg szépen, hogy előszőr tegye fel az itunes-t? Kész röhely!!"

    Ne szenvedj a beépített Videos appal. Bármilyen third-party video playert használsz, a havernak egyes egyedül viszonylag új iTunes-szal kell ahhoz rendelkeznie, hogy a gépén felmásolhass videókat a tiédre, még csak szinkronizálva sem kell lennie az iPad-eddel. (Kb. egy nagyságrenddel gyorsabban, mint Wi-Fi-n. Ez utóbbi is használható persze, ha van időd, iTunes-etek meg nincs.) Plusz az olyan playerek mint az nPlayer sokkal-sokkal többet tudnak, mint az alap player.

    Az iTunes-t meg csak 1* kell felrakni, és – ha nem engedélyezed a filetípus-hozzárendelést – utána nem sok vizet fog zavarni (a háttértárfoglaláson kívül persze).

    [ Szerkesztve ]

  • univerzita

    addikt

    válasz SoldierL #6063 üzenetére

    Néhány dologban tévedsz,szeretnélek kijavítani. A játékokat illetőleg nem,mert én nemhasználom. Most nem lehet letölteni a stórból mert már néhány órája gubanc van náluk.Ha a barátodnál filmet szeretnél félteni a iPad-re nemkel neki felrakni a iTunes -t. Vannak média playerek amik wifin betöltik a filmet, neki csak a böngészőbe be kell írni a http címet és kiválasztani a filmet és már megy,nagyon könnyű. Pl.VLC-vel(csak sajnos követték a ac3 hangot) A iTunes -is lehet pótolni más appal ami soknak egyszerűbb és átláthatób. Pl.a Syncios -al nagyon könnyű felrakni zenét,képeket,filmeket és törülni róla.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák