Új hozzászólás Aktív témák

  • B.Ricsike

    őstag

    Sziasztok.

    Mivel a munkám mobillá vált, és már nem használom annyi szarságra a gépem, mint régen, így erősen elgondolkodtam, hogy nem a Notebook-om hurcolászom (ami nem Mac egyébként), hanem beruházok egy tabletre, + mellé egy billentyűzet, és Pencil!

    Nem tudom, hogy az új iPad lehet e a megoldás, de bízom benne, hogy választ adtok rá.

    Amire használnám, World, Excel és Pdf dokumentumok olvasása, szerkesztése.
    Nem tudom, van e arra lehetőség, hogy egy pdf fájlba mondjuk megjegyzéseket írjak, vagy rajzoljak, vagy kiemeljek benne egy szövegrészt, és úgy mentsem el. De gondolom már létezik olyan app, amivel ez lehetséges.
    Egyébként nyílászárós dolgokhoz kapcsolódó programokat használok, amik mind elérhetők az app store-ban, szóval ez is megoldva.
    Ami fontos még, hogy rajzolni tudjak benne, pl egy családi háznak ha felmérem az ablakait, akkor azokat le tudjam rajzolni, írni mellé stb stb. Tehát ne csak egy képernyős legyen a rajzlap, hanem mondjuk lefelé is lehessen görgetni.
    Nagy méretű pdf alaprajzokat és terveket, zökkenőmentesen lehessen olvasni és kezelni rajta!
    kb ennyi.
    Fájlokat tölteni gondolom lehet rá külső meghajtóról USB C-n keresztül.

    Ha torrentezni is lehet vele, 1-2 filmet vagy programot tölteni, az már csak hab lenne a tortán, de nem ez az elsődleges.

    Vagy inkább valami Windows-osat keressek?

    Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák