Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz Bengio #9856 üzenetére

    kb 4 óra alatt végigellenőrizte a regenerator 1.61, de nem talált hibás szektort. most akkor melyik progiinak higgyek? elinditottam most is a hd sentinelt, és ugyanugy irja a 10 hibás szektort.

    Akár mindkettőnek lehet hinni, mivel a HDD Regenerator bizonyára nem a SMART adatokat olvasta.

    10 hibás szektor van a vinyón, amelyek "tartalma a tartalék területre lett áthelyezve"

    Vagyis a HDD kvázi kijavította magát, innen kezdve a Windows vagy a HDD Regenerator egy teljesen hibátlan merevlemezt lát, amin valóban nincs mit javítani.

    Képzeld el továbbá azt a szituációt, hogy kínozunk egy gépet egy rossz tápegységgel, vinyó kattog, dob egy bad-szektort, át is helyezi, ahogy kell. Később a táp cserélve lesz, vinyó nem romlik tovább. De már az előző hibáról sem "ő" tehet, voltaképpen semmi köze hozzá, a HDD csak szenvedő alanya volt az esetnek.

    Nyilván fogalmam sincs, esetedben miért lett kipakolva 10 szektor, csak példának szántam, hogy ilyen is van. Figyelni kell, hová alakul a dolog.

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák