Új hozzászólás Aktív témák

  • C. s.

    addikt

    Sziasztok!

    Már megint itt vagyok a WC-tartály miatt. :B Sikerült kialkudnom egy újat, egy Geberit AP 112 reményvesztett tulajdonosa lettem. Egy teljes napig rendben is volt, mert szerencsére későre járt, amikor elkészült, így tudtam is örülni neki. Aztán új nap virradt, és a házitündér Mekk Mester akcióba lendült. Nem írom le az összes megpróbáltatást, mert hosszú nap volt, csak a végeredményt, mert kérdésem van vele kapcsolatban. Most ott tartunk, hogy ha egy picikét húzza meg a zsinórt, csak 1-2 evőkanál víz jön le, viszont ha a tartály teljes tartalmát le szeretném engedni, olyan erővel kell rángatni, hogy már fáj a kezem. Tényleg! (Máskor is ilyen érzéssel indult az ínhüvelygyulladás.) Ennek véget akarok vetni, szeretném megtanulni, hogyan állíthatnám vissza gyári állapotra, mi az, amit elbarmolt benne, hogy így működjön. Ha lazábban áll a lehúzó és ezzel egyidejűleg "adagolós" a lehúzása, akkor ereszt folyamatosan. Azt akarom, hogy olyan könnyű legyen lehúzni, mint amikor a házhoz került, ne eresszen, és egy apró húzásra is mindent kiengedjen. Tudnátok segíteni? Videó, leírás, bármi? :O Ja, az a szívószál-szerű izé ki lett véve belőle a kerek rögzítőjével együtt. Nem baj? Mire való?

Új hozzászólás Aktív témák