Aktív témák

  • deniro2

    senior tag

    válasz marcus.fenix #32630 üzenetére

    Nem beszélve a táplálékkiegészítőkről, amik szintén szart sem értek
    Ezt én nem írom alá -mondjuk, kit érdekel-, mert annó, mikor 3 évvel és 3-4 topikkal ezelött elkezdtem edzeni, betartva az alap táplálkozási szabályokat és megtámogatva egy kemény tápkieges háttérrel, akkor nagyon rövid idő alatt igen komoly eredményeket értem el magamhoz képest. Semmi komolyra nem kell gondolni, de fél év alatt: kar 37-41 cm, mell 114-120 cm és nem részletezem tovább, de a lényeg, hogy látható volt a fejlődés. Utána jött egy Phera-max kúra, ami 1 hónap alatt még 2 cm-t dobott például karomon, de ez zárójeles, mert a tápkiegekhez semmi köze. Ezután kihagytam több, mint fél évet és újrakezdtem a dolgokat, picit lazábban, de a tápkiegeket nem hanyagolva és az elvesztett 3 centiből (maradjunk a karnál, mint etalon) 2 centit 2 hónap alatt simán visszahoztam. Ezután kihagytam fél évet ismét, 0 edzés, a létező legszarabb kaja, etc., majd újra elkezdtem edzeni, de immár tápkiegek nélkül (elvesztettem az érdeklődésemet, sajnáltam a pénzt és a többi) és nagyjából elfogadható kajával. Ez volt 7 hónapja, azóta 1,5 kibaszott centit sikerült visszaszednem karra, ami nagyjából annyi, amit a rendszeres edzés hoz magában...
    Igazság szerint én ezt az egészet már leszarom, mert a viszonylag emberi testalkaton kívül nincs más célom az edzéssel és absz. beérem egy szaros 42-43-as karral, de saját tapasztalatom, hogy igenis kurva sokat számít a jó tápkieg és a megfelelő kaja a hozzám hasonló genetikai hulladékoknál... Janesznak nyílván tökmindegy, de nálam és sorstársaimnál ez kardinális kérdés, szerintem.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák