Új hozzászólás Aktív témák

  • bencze

    senior tag

    A rokkant időkre annyit, hogy tegnapelőtt néztem napközben mitől fáj az achillesem de fennebb nem a cipő sarkánál szóval az nem lehet, még mintha kis seb és véraláfutás is lenne, esetleg megkarcolta valami erdőben, na mindegy. Fájdogált az elejétől nem erősen de nem is gyengén, olyan 3/10, a 8. km után jutott eszembe, hogy 2 nappal korábban kifordult a bokám ugyanott az úton (de tényleg béna vagyok, sima kavicsos út se akadály se gödör, nem is értem), hát ugya kicsit sziszeg az ember, továbbmentem fájdogált de nem volt vészes. Hát attól lehetett biztops megrántottam az achillest, ami ilyesmitől fura de megmagyaráz sok mindent. Mindegy végigkocogtam sajgott végig nem vészes. Ma pihenő, azért éreztem néha a súrlódó érzést az achillesemben mozgatásra, máskor elmúlt, így jött-ment egész nap. Este sétáltam egy órát azért jól esik a friss levegő.
    Holnap esetleg este kipróbálom megint. Próbálok lassan, legutóbb szerintem betegeskedett pulzusmérőm (nem szokott), érzésre 125-135 pulzussal mentem végig a 16 km-t. Kíváncsi vagyok tudok-e 130 alatt futni tartósan. Nem lényeges de ha úgyse sietek. Most rövid távon annyit akarok csak 2 naponta tudjam az új, bővített 16km köröm lekocogni, aztán ha ez megy akkor visszarakok 2 napot amikor kicsit mocorgok és hétvégi hosszút és akkor onnan már lehet valamit kezdeni.

    [ Szerkesztve ]

    -= QFR mx blue / HPE87 mx brown / QFR mx red / Poker 2 mx blue / Poker 3 mx clear / Leopold FC660M mx silent red=-

Új hozzászólás Aktív témák