Új hozzászólás Aktív témák

  • Upo

    addikt

    válasz parandroid #35748 üzenetére

    Legnagyobbra kieresztve használom, ezek szerint dagadt vagyok, 187 cm 78 kg. Csat végétől csat végéig 90cm, ha magam köré tekerem akkor van még 6 centi köztük, annyit kell nyújtani rajta hogy bekapcsolhassam. Ez nekem elég, hogy ne mozogjon sehova. Nem tudom hol állt amikor most nyáron megvettem, engedtem rajta amíg kényelmes lett és nem szorított nagyon, akkor láttam hogy az a vége, nem lehet hosszabbra állítani. De a leírtakból arra következtetek hogy nem ilyen gond lesz vele, hanem még érdemes volna elmenni a boltba kipróbálni, felrakni és egy pártíz percet nézelődni benne, nehogy túl szoros legyen. Most ezt is lemértem, lazán lehet rajta nyújtani még 75 centit, de viselni már nem biztos hogy kényelmes.
    Most megpróbáltam bejjebb állítani, húztam a pántot a nyúlás végéig, jobban már nem merem mert kezdem érezni hogy akkor eltörném a műanyag csatot, de nem mozdul egy millit sem. Többször kinyújtva-visszaengedve sem vándorol a csat helyzete, teljesen stabil. Most júliusban vagy augusztusban lett vásárolva. Vagy hibás lehet a tiéd, vagy módosíthattak esetleg rajta azóta.

    Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

Új hozzászólás Aktív témák