Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz Ariadne #344 üzenetére

    Milyen nike cipőt vettél? Csak mert, most nézem a nike kollekcióban is megtalálható ez a bontás, hogy puha, stabil, meg versenykategória. Mindneképp egy ilyen stabil típussal akarok próbálkozni, ha már nehéz is vagyok meg lúdtalpas is :) Amúgy rekortánon nekem se volt soha semmi bajom régen (gonodlom futógép is hasonló anyagú). A 7-8 km es hosszab futóedzéseknél (Kaposvár: Sportcsarnok-Deseda-Sportcsarnok :D ) anno a kosarascipőben már kicsit fájt a lábam betonon, pedig akkor csak 85 kilo voltam. Én is csak most próbálkozok vele, múlt héten olyan jól esett reggel meló előtt amúgy, csak tényleg utána majd egy hétig intenzív lábfájás :((( Na meg valahogy fel kéne készülni a jövő évi bringás szezonra, még nem tettem le a maratonos tervekről, bár gépre még nagyon nincs pénz hozzá :(

    Integra: olvasd el a cikket amit linkeltem, szerintem nagyon hasznos, és a nike honlapján is megtaláltam a kollekcióban, hogy melyik milyen fajta, még kis videok is vannak, ahol egy srác magyaráz kicsit. Nike kollekció

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák