Új hozzászólás Aktív témák

  • Neon

    csendes tag

    válasz madgie #25128 üzenetére

    Átkapcsoltam az lcd-t ahogy mondtad. A következő eredmény született eddig. Megpróbálom normálisan felvázolni.

    Teljesen feltöltött akksival (100%):

    27 felvétel / 94% Itt kikapcsoltam.
    20 perc múlva bekapcsoltam 90%. Itt esett 4% magától kikapcsolt állapotban.
    Majd fél óra múlva újra bekapcs, maradt a 90%-os szinten.
    Itt hagytam 10 percet alvómódban mit is jelent ez fogyasztásban. Pontosan 1%-ot. Itt 89%-os az akksi.

    Mai napot így 89%-on kezdtem.
    47 felvétel / 70%

    Összegezve egy teljesen feltöltött akksival eddig 74 felvétel, 70%-on áll a töltöttség.
    A váz továbbra is boost módban van, kb nulla nyomkodással, nagyon kevés kép vissza nézéssel, az is az expo után ahogy felvillantja. A váz a 47 felvétel alatt szerintem felmelegedett. Nehéz ezt meghatározni, főleg leírni, hogy mennyire. Abszolút nem forró, de éppen feltűnnik hogy meleg. Nem zavaróan, vagy extrém módon de meleg. Nem tudom másé egyáltalán hideg, vagy hűvősebb marad e, vagy ez bőven belefér e. Ugye akár össze is függhet az akksi ilyen fokú merülésével.

    Ez az 1018 kép után, egy kérdés csak. Hogy lehetséges??? Már a felével kibékülnék. Fogalmam nincs merre tovább. Javasolták vásároljak egy új akksit azzal mit csinál a váz, természetesen fizetik az árát. Remélem csak ennyi lesz hogy az akksi a ludas, és nem a váz melegedése okozza.

Új hozzászólás Aktív témák