-
IT café
Új hozzászólás Aktív témák
-
FreedomHUN
senior tag
Csak a tisztánlátás végett.
Digi dvb-c rendszer használ (koaxost), kodolatlanok az adások nagy része, visszirány/Ip nincs, tehát távolról nem éri el a boxot, mert nem kommunikál.
UPC dvb-c rendszer használ (koaxost), kodolatlan pár csatorna 27 DB, rátudsz kötni saját boxot is, kódolatlanok jönni fognak, ha a box tudja fel is tudsz venni / saját boxot ad a csomagokhoz pl. Gold emiatt van benne a nagra kártya ami elvégzi a kódolást, ha átteszed a kártyát másik boxba/eszközbe, nem fog működni mert az stb/kártya sorozatszáma össze van párosítva, illetve a boxok visszirányosak, távolról tudják a csomagokat elérni, kapcsolni, van vod, viszanéző, stb.
Telekom/flip IP+Tv alapú a szolgáltatás, fogjuk fel úgy hogy a YT-on klikkelgetsz vidókat (váltod a csatornát), Oda vissza kommunikál, full kontroll, előfizetői szerződéshez van párosítva az STB, felrakják, regeli magát, aha ide tartozok (ügyélszám/MT) adja az előfizetés szerinti csatornákat.
Ha van Nagrás kártyád amit tv-be beletudsz tenni (CI+) ÉS van essetleg olyan boxod ami kezeli is a nagrát, akkor fel tudsz venni.
Ha diginél veszel egy dvb-c boxot dvr-el, akkor a kódolatlanokat tudod rögzíteni.
Ez a legtöbb szolgáltatónál nem működik és saját eszközt kell használni.Ha lenne iptv boxod dvr-el ami jó a teleokom/fliphez, és be lehetne regelni, akkor működne.
De ugye a T- ezt adja havi +1100-ért.
Regelni meg úgy sem tudsz, mert a szerveren az stb-t sorozatszáma nincs rögítve, ígyeleve be sem enged.
Új hozzászólás Aktív témák
- Építő/felújító topik
- Politika
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Formula-1
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Az Intel szerint a régebbi processzoraikat keresik az ügyfeleik
- Home server / házi szerver építése
- Apple asztali gépek
- Vezetékes FÜLhallgatók
- Clair Obscur: Expedition 33 teszt
- További aktív témák...
- AKCIÓ !! 16.2" MacBook Pro M4 MAX - 16C CPU / 40C GPU / 48 GB RAM / 1 TB / 1 ÉV APPLE GARANCIA
- Félkonfig napi használatból! Leírást, olvasd!
- 150 ezerre ár alatt !új 0km-es garanciás Dell G15 gamer laptop rtx 4060 i7 13650hx
- BOMBA ÁR!! MacBook Pro Retina 16" M4 Pro 14CPU / 20GPU / 24GB / 512 SSD / Magyar - ÚJ!!
- UTOLSÓ darab - 2024 MacBook Pro Retina 14" M4 PRO - 12C / 16C / 24 GB RAM / 512 SSD / BONTATLAN
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T450 - i5-5GEN I 8GB I 500GB I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G1 - i5-10GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 13400F 32/64GB RAM RX 7800 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest