Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jahno

    őstag

    válasz hobizoli #139220 üzenetére

    Ezzel nem is foglalkoztam, de majd eccer... Meg hát mi a kérdés?

    Bulinegyed mellett föld alatt megy a forgalom és akad ott némi mambójambó alagút fronton ugye. Teteje meg szép zöld füves lesz. Úgy majdnem könnyű. Érdekes, németek is így kezdték, előbb voltak dolgok és feltételek. De ott sem tudom miképpen műxik viszont pár hete emlegettem, nahát biztos ezek várnak ránk így bezzegnyugat felől :DD

    És azt sem tudom, hogy ott is köpködik-e az autósokat aki egyedül ül a kocsiban, de Gtérkép szerint a kikötőbe be lehet menni, az már főnyeremény a hazai viszonylatokhoz képest. Árfekvését, zónát, támogatását nem tudjuk. Asszem ott kb. az a Kazinczy utca, ahova nem kevesen járnak trógerolni sem az éjszakába. Azt sem tudjuk.

    Ráböktem egy véletlenszerű parkolóra a gótikus negyedben sétáló utca mellé, ott zárt parkolóházban 8 órás parkolás 10 Euró. Nem is olyan rossz. De most olvassak el ennyi apróbetűst? Erre írtam, ott kellene élni és látni, megfejteni az egészet. Viszont egész jó tájékoztó oldalak vannak, ez gyorsabban ment, mint idehaza és látszik, hogy a belvárost szórták meg vele. Bár ezek spanyolok, amilyen barom módon működött a kinti irodánk én azt is elképzelem ezekről meg az angolokról is, hogy csinálnak autóknak egy parkolóházat, aztán kitiltják belőle az autókat :DD A 30 km-re lévő szomszéd falun azért meglepődtem, hogy az is 300ezres lakosságú. De még mindig csak böködünk a világba és mi derül ki belőle? Ezen az 1-2, valóban értelmezhető számon kívül.

    Holnap gyárba megyek csak gyors fordulóra, dec 28 körül Jókai utca, jan 27-én rakpart, március 16 Jászai. Már fejből tudom a szopószorzós napokat. Dec 30at majd kilogisztikázom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák