Új hozzászólás Aktív témák

  • okiman

    tag

    válasz xtremetuning #9016 üzenetére

    Mivel úgy látom, hogy ilyen kicsi a világ ( mindenki ismer mindenkit ), maradjunk annyiban, hogy volt lehetőségem látni a belvilágát 1x-er. Egyébként én úgy gondolom nem is a hardver a lényeg, hanem a szoftverek működése, valamint az egymással való kompatibilitás. Ennek 1 része szellemi termék, ami azzal jár, hogy az embernek saját magának kell kitalálnia mi hogyan működjön és az még értékesíthető is legyen, magyarul hülyebiztosnak kell lennie és vezérelhető kell hogy legyen 1 távirányítóval. A lényeg: Azért is raktam össze a sájátomat ( low cost ), hogy megmutassam ugyanez occóér is megy ( Dell GX745, 4Gb ram, HD5450 1Gb, Xonar D1. Win 7 Ultimate alap, WMC, Media Control a hangok és a feliratok választhatósága miatt(WMC alatt ez sajnos távirányítóval nem megy másképp ( speedlink távirányítóm van ), MyMovies a borítók miatt ( csak a DVD-k nél automata, az mkv-nél manuálisan kell beállítani( menne automatán is csak az már Donate pay-pal )), Media Center Studio a WMC menü változtatása miatt. Kopp-Kopp... Stabilan működik, nem akad, elég jól konfigolható, kezelése könnyen megtanulható ( még az asszonynak is könnyen megy ). Zajtalan mert a Dell házkialakítása és hűtése ilyen.
    A fogyasztás nem érdekel, mert nem megy állandóan csak filmnézés idejére ( van még 1 lapitopim meg 1 desktopom ). Következő project: Intel alaplap, Core 2 procival, ugyanaz a hang és VGA kártya mint ami most van, csak passziv táppal, és hőcsöves hűtőbordás hűtéssel mint a cinemacinál, úgyhogy házmodding lesz alapoktól, mivel nincs "hangulatom" akcióban 287€-ért házat venni. ...Kérdés neked mennyi pénzed van erre a projektre. Mibe kellene beleférni?

    Amióta lefekvéskor kikapcsolom a mobilom, azóta utolérhetetlen vagyok az ágyban!

Új hozzászólás Aktív témák