Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    No, akkor próbálok válaszolni gyorsba mindenkinek...

    (#47397) Aladaar:
    Csak egy módszer jutott eszembe: a DS Player-es Kodi, mivel így a Kodi belső lejátszója fogja használni a MadVR-t és a Kodi marad végig az előtérben.

    (#47402) fo_di:
    1. Szerintem az MKVToolnix erre a feladatra ideális.
    2. Lehet, hogy erre is jó lesz az előző progi, én a lemezképeket, lemezeket a MakeMKV-val szoktam benyomni átkódolás nélkül mkv fájlba. Ennek nem tudom van-e parancssoros változata, lehetősége.

    (#47403) djpundro:

    Az EGL-es Kodi az IGP-vel elérhető legjobb képminőségre gyúr. Tudja a Lanczos3-at 1080p alatti anyaggal.
    Ubi Serverre sima repo-kból felrakható a GUI nélküli Transmission, amit utána TransGUI-val lehet vezérelni másik gépről.
    A megosztásokat pedig lehet intézni már a Kodi felületéről, pl. infrás távirányítóval. :K

    (#47410) L4D1K:
    Ha FullHD-ig elég a tudás, akkor a G3220 a jobb választás, mert ha jól emlékszem böngészéshez is kell a gép. Integrált procis lapok ugyan jobbak tudnak lenni média terén, de gyengébbek proci erőben.

    (#47417) bnorci71:
    Ezek a parancsok csak a töredéke annak, ami az EGL-es leírásban vannak. Nem csodálom, hogy még nem indult el.

    Amúgy a "varázsszó" (az előzmények PONTOS betartása után): sudo systemctl start kodi
    A Kodi vezérléséhez egy sima infrás MCE (Media Center...) kompatibilis táv tökéletes.
    DLNA: az egy dolog, hogy a szerver már fut, de fel is kell venni a megfelelő könyvtárakat az indexálandók közé, és utána rányomni az indexálásra.

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák