Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    Topikgazda

    Úristen, "mi folyik itt Gyöngyösön"? :D Elmegyek végre adás-vételi szerződést aláírni, és születik laza ~ 50 hsz. :C

    (#36479) gurabli:

    Fogyasztásról írtam, hogy általában 11-13W, ha jobban terhelve van a proci, akkor megy csak fel 14-15-re max. További infókat majd írok a blogomban róla. :K De ide is szívesen leírom.
    A lapot ebbe a házba raktam bele, aminek egy mezei paneltápja + 12v - 5A-es külső tápkockája van (by FSP). A fogyasztásmérő egy legolcsób Lidl-ben vásárolt darab, tájékoztató jellegűnek fogom fel a méréseit, nem hiszem, hogy túl pontos lenne, de szvsz. nem állhat túl messze a valóságtól, amit mutat.

    1. Igen, egy második HTPC-t akarok építeni erre a lapra, mert szerintem is nagyon ígéretes képességekkel rendelkezik az egész architektúra. Win10-et csak kíváncsiságképen tettem fel, mert érdekel mit tudhat ez a kis SoC esetleg madVR-rel, ami jelenleg csak Win alatt elérhető. Szeretek kísérletezni, próbálgatni. :K

    a) OpenELEC - lehet teszek majd egy próbát, de az Ubuntu Server jobban érdekel.

    b) Ubuntu Server + Kodi 15.0 - jöhet a leírás privátba. :R Érdekel a dolog. Némi Linux jártasságom már van (zenelejátszó OS-ekkel is foglalkozom). Ezek a deinterlacingek már elérhetőek Kodibuntu alatt is, próbáltam az első HTPC-mmel (amin most már Hackintosh van :)) ) és nagyon elégedett voltam a végeredménnyel.

    DTS-HD MA és Dolby TrueHD passthrough-ra kíváncsi leszek. Kollégánál tervezem majd kipróbálni, mert nekem nincs mozivasam. :B

    Plex nagyon nem érdekel, szvsz. hülyeség transzkódolni, inkább NAS-ról (gyári adott + épített folyamatban) stream oszt csókolom.

    (#36480) bajnokpityu:

    Hasznos infó, köszönöm, nem ígérem, hogy kipróbálom, ha igen, akkor leírom.

    Topikgazdálkodás rész:

    (#36501) gurabli:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    (#36502) gurabli:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    (#36511) gurabli:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    (#36512) gurabli:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    (#36515) Skillet:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    (#36527) gurabli:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    (#36533) gurabli:

    Kérlek használd a szerkesztést 5 percen belül!

    :R

    Szerk.:

    (#36541) gurabli:

    Mézga Aladárnak szerintem nem kell bemutatni a Volumio-t, se a Voyage MPD-t. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák