Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanos

    aktív tag

    válasz quby #2918 üzenetére

    Köszi, már kifilóztam. A képeket már összerakás alatt készítettem.

    Rezgéscsillapításhoz láma vagyok. Mit hova érdemes rakni? Gumialátét a csavarok alá?
    Érezhetően csendesebb lesz? Nekem így is kussba van, csak a táp ventijét hallani egy picit.
    A zacsiba adtak egy nagyméretű karikát. Ez mire való? Erre se tudtam rájönni...

    A hozzáadott szofverhez miket pakoltál még fel? Kicsit a bőség zavara érzésem van.
    Elsősorban zenehallgatásra, filmnézésre használom.
    Mégegy kérdés. Meedioban olyan filmet indítottam el, ami rar-ba volt szétdarabolva. Néhány másodperc után mindig megállt. Ezt nem tudja kezelni, vagy más gond lehet? (Egy másik szobában lévő gépen volt az állomány, tehát LAN-on (vezetékes 100M-s) jött az infó).

    Még csak ismerkedem a SW-el. Egyelőre élveztem, hogy zenehallgatás közben nem kell felállnom a fotelből. :D

    HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

Új hozzászólás Aktív témák