Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanos

    aktív tag

    Napközben nem voltam otthon. Este megint nekiálltam, mostmár minden szuper. (egy kábelt a dobozban felejtettem, ezért nem tudtam tápot adni a VFD-nek).
    USB-ből meg rájöttem, hogy 6-ot tudok az alaplapra kötni. Reggel még korán volt. :D
    Egy dologra nem lőttem még, hogy távirányítóval indítható legyen. Erről olvastam valahol, majd utánanézek, hogy mit hova kell kötni (beiktatni).
    Egy dolog viszont nem tetszik (szépséghiba). Ha a házon lévő gombbal is szeretném az optikai meghajtó ajtaját nyitogatni, csak olyan pozitúrában működik, amikor is a meghajtót nem lehet csavarral rögzíteni a kerethez (SATA-s Pioneer, talán 212). A meghajtó alján lévő 4 "bemélyedés" és a kereten lévő 4 "köröm" egymásra találása rögzíti csak a meghajtót.
    Fixen áll, de a csavaros rögzíthetőség mégiscsak jobb lenne...

    Még sokat kell reszelni, hogy az igényeimnek megfelelően működjön (összeálljon a rendszer).
    De ez már csak SW-es meló, és látom hogy jó lesz. :))

    HTPC front (GA-MA780G-UD3H, 4G RAM, 2T 2,5-ös HDD, Pioneer 212 DVD-RW, Silverstone LC16B-MR ház), Pi4+Volumio; E-mu 1212m, Topping D50,SMSL VMV D1SE, VMV D2R DAC-ok; Rotel RA-985Bx, Kinki Studio EX M1+ erősítők; Focal Chorus 716S és Electra 1038 BE hangfalak; *****SMSL M6 - Sennheiser HD600 füles

Új hozzászólás Aktív témák