Új hozzászólás Aktív témák

  • NTX

    tag

    válasz Peak #14044 üzenetére

    Pedig ezen a TVn ki kellene jönni a különbségnek, elég nagy hozzá és fullHD, bár az inaccustic kábelet nem ismerem, de a tesztet sem nagyon értem, az első képek alap számtógép megjelenést tartalmaznak nem filmet. Az utolsó képeken az alaplap egy fotón van? Én minden esetben htpc felhasználásra, filmnézésre, azon belül is BluRay nézésre gondoltam, hiszen számomra ez a fő felhasználási cél. Mindig is azon teszteltem, soha meg se figyeltem, hogy számítógép monitorként vagy képnézegetés során van-e ennek jelentősége. Képnézegetésnél valószínűleg van, ha a kép felbontása is megfelelően nagy felbontású.
    Továbbra is csak azt tudom javasolni, hogy ha budapesti vagy (Budapesten kívűl nem tudom milyen lehetőségek vannak), illetve gyakran jársz arra, teszteld le az általam előzőleg említett, vagy akár más kábeleket, BD filmmel! Nézd meg ugyanazt az 5-10 perces részét a filmnek, egymás után, különböző kábelekkel. Amikor én kerestem kábeleket én is elmentem a Kácsában és egy hifi boltban, elhoztam 3-4 kábelet, letetettem az árukat, teteszteltem, visszavittem, visszakaptam a pénz. Sehol nem vették zokon, ha nem az ottani kábelt vettem meg, hanem egy másik boltban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák