Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Pompi #5970 üzenetére

    Ha nem lenne olyan óriási bukta, ami miatt nem éri meg külföldre kipostázni, hidd el a magyarok sem így állnának hozzá.

    Vegyünk egy 110 grammos kis könyvecskét. Ha egy ilyet feladnak UK-ból akkor max. 5 font a pk. ha kérsz singed fort, ha nem, akkor 1.5 font. Tehát egy gyors, ajánlott szolgáltatás igénybevétele gyakorlatilag max. 1500 Ft.

    Ehhez képest, ha hasonló szolgáltatással küldöm itthonról UK-ba, akkor elsőbbségivel 1050 Ft + 650 Ft az ajánlás és 200 Ft az értéknyilvánítás. (a nyilvánított érték minden megkezdett 5000 Ft-ja után) Az máris 1900 Ft. A magyar postát ismerve ezeket én kötelező jelleggel megrendelném, ha a külföldieknek is azt a látszatot akarom kelteni, hogy megbízható vagyok, mert megérkeznek a csomagok és gyors is.

    És itt még egyik szolgáltalásban sincs benne a tracking.

  • cocka

    veterán

    válasz Pompi #5970 üzenetére

    Ja most néztem. Kis aranyos ára van az EMS-nek is. 1 kg-os csomag légivel 10440 Ft. LOL

    Szóval a miértekre az a válasz, hogy azért nem, mert qrva drága a visszaküldés és egyszerűbb letagadni, hogy bármi is érkezett, mint fizetni, mint a katonatiszt főleg úgy, hogy az ember tudatában van annak, hogy lényegében nem a saját hibájából történt a malőr.

    Arról viszont nem vagyok meggyőződve, hogy mindig az eladó tehet arról, hogy hibás az elküldött termék.

    Ha ő nem nagyker., hanem csak szimplán forgalmazó, akkor is van lehetősége a készülékek tesztelésére a forgalombahozatal előtt? Vagy ez a gyártó feladata?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés