- 16 GB RAM 2025-ben? 🤨 – Ma már tényleg kevés lehet!
- Dell notebook topic
- Mini-ITX
- Multimédiás / PC-s hangfalszettek (2.0, 2.1, 5.1)
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- Milyen egeret válasszak?
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen notebookot vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
-
PROHARDVER!
DIGI internet Gyakran Ismételt Kérdések
(Kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. február
Aktív témák
-
Tharkoul
tag
Abból a szempontból most mindegy a router, hogy direktben sem produkál nagyobb sebességet 95/55-nél, szóval nem feltétlenül az 1043ND v1 fogja csak vissza. (ha a nélkül meglenne, fejet hajtanék annak, hogy oké, ez ennyit bír és elgondolkodnék azon, hogy mindenképp megéri váltani a v2-re, mert ez már elavult).
Amúgy a XV. kerületben lakom, és bár nem világos, hogy mi ez az FTTH terület, de inkább csak családi háznak mondanám, mert ez az új kiépítés ahogy nézem inkább a külsőbb kerületekre vonatkozik, Mogyoród, stb.
Az ONT egy Huawei HG8242-B, a Cat5e-ből az érpár fele le van vágva (telefon miatt?), illetve a LAN1-be van dugva. Vegyem le valami egyéb információért, hátha szerepel valami a hátlapon, vagy elegendő ez?
Nem tudom, hogy mennyire normális az, hogy a kábel fele el van nyesve, de ahogy olvasom egy korábbi posztban, a 8 érre gigabites kapcsolat esetén van szükség, 4 szál elég a százhoz is. Ha ez a gond, nem értem miért nem lehetett volna eleve meghagyni 4 érpárnak.
Aktív témák
Olvasd el az összefoglalót!
Társtopikok:
● DIGI kábel TV
● DIGI Mobil
● DIGI műholdas TV
● DIGI vezetékes telefon
Router kérdésekkel ezekbe a topikokba fáradjatok!
● Milyen routert?
● Router gondok
- Honor X8c 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Apple iPhone SE 2022 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Dixit 4 Eredet (bontatlan, fóliás kártyacsomag)
- BESZÁMÍTÁS! Asus X570 R7 5700X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB FRACTAL DESIGN Meshify 2 650W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 5600X 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest