Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    BDX (HC) szerveren tapasztaltam, 0:3 a javára - gondoltam ránézek a statjára.
    [link] Chris_BC100
    Több mint 1,5 óra telt el admin meg még mindig alszik...
    Még a csapattársai védték, majd a 4. kör után már valakinek az volt az 5lete, hogy mindenki öt ölje. Igen a saját csapatából... lelépett. ~ 15 perc múlva újrajoinolt, és azóta is alázza a népet.

    Vicces az, hogy a szerverre csatlakozás után megérzésből csekkoltam...
    Mert 0:3 a javára, úgy hogy nem is látom\hallom azt hogy honnan szed le?
    Reportoltam, tudom nem sokat ér...

    Minden csalás lehet egyre jobb, de tudom és érzem azt, az esetek 90% -ban, amikor esélyem sincs csak úgy leszed az talán csaló. 10% ban néha tévedek...

    Az a 10 % az amikor nem vagyok jó passzban, és lecsíterem azt is akiről tuom, hogy nem az... csak dühből, bízva, hogy majd Ö is mérgelődni fog. :)

    Ha a BF 6 is ilyen csalásvédelemmel lesz felvértezve, akkor EA\DICE nagy csalódást fog okozni, és nem csak nekem. De ennek ellenére tervezem, hogy a BF6 harcmezőn még leszednék 1 pár ellent. Ha ott is csalók szabadon garázdálkodnak, sok sok év után bucsut intek a sorozatról. Anno sok élmény ért, manapság a tehetetlenség, több a stressz és élmények száma kevés.
    2.53 k/d -m van jelenleg, úgy hogy soha nem csaltam. Sokáig épp, hogy a "2 tudtam tartani"...

    De az, hogy hol mi csirafa... kis szarosok 6+ k/d vel alázzák a csapatom minden körben, azt már nem tűrőm.

    A BF 6 -ban 64 vs 64 játékos csaphat össze egymás ellen, ilyen még nem volt 1 fps játékban sem. Nagy pályák és szerintem sok jármű lesz, és nagyon remélem csaló játékosok nélkül.
    Ha így lesz akkor BF 6 nagy sikereket fog elérni...

Új hozzászólás Aktív témák